Safir...
Ödeme Yöntemleri
Kullanacağınız ödeme yöntemi ile maksimum güvenlikte alışveriş yapabilirsiniz. Kredi/Hesap kartı ödemeleriniz 3D doğrulama ile gerçekleştirilmektedir.
Visa Logo Master Card Logo American Express Logo

Kredi/Banka Kartı İle Ödeme

Kredi Kartı ile tek çekim ve taksitli ödemenin yanı sıra, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile de ödemelerinizi tamamlayabilir, puanlarınızı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapı ile ödeme ve kart güvenliğiniz sağlanmaktadır.

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Ödeme altyapımız sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtre ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerimizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlem almıştır.

safirhosting

Havale/EFT Ile Ödeme

İhtiyacınız olan tek şey, bir banka hesabına sahip olmak veya ülkenizde bulunan yerel hizmetlerde bir hesabınızın bulunmasıdır.

[Adım 01] Alışverişinizi Tamamlayın

[Adım 02] Ödeme Seçeneklerinden Havale/EFT ile Ödeme Bağlantısını Seçin.

[Adım 03] Oluşan ön sipariş formundaki Sipariş Numaranızı Açıklama kısmına yazarak Havale veya EFT İşleminizi Tamamlayın.

[Not] 3 Gün içerisinde ödeme işlemi tamamlanmayan siparişler iptal edilecektir.