SafirNET Hakkında

Çankaya/Ankara Merkezli SafirNET, Barındırma ve Profesyonel Hizmetler konusunda 15 yılı aşkın tecrübesi olan profesyoneller tarafından 2020 yılında kurulmuştur.

Hizmetlerimizin tümü 24 saat kesintisiz ve yüksek performansta çalışma prensibine uygun şekilde dizayn edilerek kullanıcılarımıza en kısa süre ve en yüksek kalitede destek vermek birincil önceliğimiz olup hedefimiz barındırma sağlayıcısı olarak Türkiye’de sektör lideri olmak ve küresel pazarlara açılarak bir dünya şirketi olmaktır.

Değerlerimiz;

Kullanıcı ve müşterilerimize, kâr önceliği olmadan, doğru ve amaca uygun hizmeti vaktinde sağlamak. En güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmetlerimizi sürekli geliştirmek. “Önce İnsan” anlayışı ile çalışanlarımızın iş ve özel yaşamlarının kalitesini en üst seviyeye çıkartmaktır.

Kalite Politikamız

Vizyonumuz doğrultusunda; müşterilerimize en üst düzeyde değer yaratmak için ‘mükemmelliği’ hedefleyen, uluslararası standartlara uygun olarak kurulan, verilere dayalı kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmelerle devamlılığını sağlamaktır.

Memnuniyet Politikamız

Müşteri isteklerini açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözmeyi ilke edindik. Müşterilerimizden gelen her şikayeti objektif, özenli ve dikkatli bir şekilde inceler ve bu inceleme sonucunda yasal mevzuatlara uygun çözümler sunarız. Şikayet ve öneriler paralelinde de kalıcı iyileştirmeleri sistem ve süreçlerimizde uygularız.

1000+ Kullanıcı

1000’den fazla aktif kullanıcı, 700’den fazla servis için bize Güveniyor.

Ödüllü İnternet Servis Sağlayıcı

Ödüllü Bulut Altyapısı

Kurumsal Yönetici Panelleri

365 Gün 7/24 Hızlı Destek

75+ Donanım

2 Veri Merkezimizde 75’den fazla sunucumuz yedekli olarak çalışmaktadır.

NEDEN SAFİRNET

Güvenilir ve Güçlü Altyapı

365 Gün 7/24 Teknik Destek

Konusunda Uzman Kadromuzla, Siz değerli kullanıcılarımıza destek için buradayız.

Yük Dengeleme ve Yedeklilik

Aktif/Aktif ve Aktif/Pasif Yapılandırılmış Yük Dengeleyici ve DDoS Koruma Donanımlarımız bu talepleri karşılamaktadır.

Optimize Edilmiş Performans

Uzmanlarımız tarafından optimize edilen sunucular ile 1 saniyenin altında erişim sürelerine ulaşmak artık mümkün.